GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 3945157
nr 394 5157
Figuriner
2 st, Mopsar, Bla Brue, L 23-40 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 30 januari 2006
500 kr
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
Figuriner
nr 394 5157
Figuriner
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 950 kr |
måndag 30 januari 2006 |